У місті Енергодар (Запорізька область) з 3 по 8 листопада 2014 року проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді, в якому за найвищі нагороди турніру змагалися боксери 1997-1998 року. Від Броварського училища брали участь шестеро вихованців відділення боксу, троє з яких піднялися на п’єдестал пошани. Чемпіоном України у ваговій категорії до 91 кг став Володимир Полюхович (Заслужений тренер України Катаєв С.Ю.)
![Чемпіон з боксу Володимир Полюхович](https://i0.wp.com/polyukhovych.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/chempion_boxu_volodymyr_poliukhovych.jpg?resize=169%2C254&ssl=1)
Також Володимир приймав участь у молодіжному турнірі у Азербайджані, де став фіналістом 8 грудня 2014 року.