Про автора

Даний проект “Фамільний сайт Полюховичів” створено Полюховичем Петром Андрійовичем для того, щоб всі могли довідатись і збагнути походження своїх предків. На даному сайті зібрано велику кількість архівних документів, які представлені в тому числі і Яном Полюховичем (Польща).

Створено в 2011

Сайт стверено в далекому 2011 м. Рівне та налічує декілька редакцій

Архів сайту

Зібрані статті про відомих однофамільців, вирізки із преси, про визначні події…

Походження контенту

Документи зібрані з різних джерел, в тому числі з музеїв Мінська, Пінська, Кракова…

Тут можна подивитись на родослівну та генеалогічне дерево Полюховичів з XVI століття. Переглянути копії грамот виданих польською королевою Бонною для наших предків.

Наша історія

Все почалося з простого ознайомлення зі своїм корінням, а в же потім виникла ідея систематизувати зібрану інформацію і поділитись нею зі всіма охочими дізнатись про історію походження роду Полюховичів. Так виникла в 2011 році перша версія сайту polyukhovych.org.ua. В 2020 році сайт оновлено, але за браком часу не відновлено всі розділи. На даний час ви бачите третю версію сайту (кінець 2021 року) де змінено як структуру представлення контенту так і дизайн. В даній версії буде багато можливостей в тому числі побудова генеологічних дерев для зареєстрованих користувачів сайту.

Обмін інформацією

Якщо у вас є чим поділитись з сайтом (будь-яка інформація про Полюховичів чи село Серники) з радістю розгляну та розміщу на даному сайті. Для цього відправляйте листи на електронну скриньку: polyukhovychp@gmail.com

Автор та розробник сайту:
Полюхович Петро Андрійович

м. Рівне 2011-2022 рр.

Loading